Akademia Pielęgnacji Samochodu powstała z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Naszą ideą jest stworzenie przestrzeni do nauki i wymiany doświadczeń na tematy związane z dbaniem o samochód. Wychodzimy z założenia, że nikt nie rodzi się z tą wiedzą, dlatego niezbędne jest miejsce, gdzie będzie mógł ją zdobyć. Chcemy dzielić się z Państwem naszą pasją.Z radością służymy pomocą wszystkim tym, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w sztuce pielęgnacji samochodu. Równie ochoczo wymienimy się doświadczeniami z ekspertami w tej dziedzinie. Do udziału w naszym przedsięwzięciu zapraszamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn, którzy chcą, aby ich samochody były czyste i pachnące.

W naszej Akademii znajdą Państwo wiele porad, informacji oraz możliwość zupełnie bezpłatnego skorzystania z naszych produktów. Zapraszamy także na wydarzenia, na których będziemy obecni. Informacje na ich temat pojawią się na naszej stronie www oraz na Facebooku.

Zachęcamy także do bezpośredniego kontaktu wszystkich tych, którzy mają jakiekolwiek pytanie związane z pielęgnacją i ochroną samochodu. Nasi eksperci z pewnością pochylą się nad nimi i udzielą wyczerpującej odpowiedzi. Wszystko po to by mogli się Państwo cieszyć niczym nie skrępowaną radością z jazdy swoim samochodem

Dla kogo?
ptaszekDla każdego zainteresowanego tematyką pielęgnacji i ochrony samochodu
ptaszekAmatorów i profesjonalistów
ptaszekKobiet i mężczyzn w każdym wieku
ptaszekDla od osób chcących zacząć lepiej dbać o samochód, łatwiej go wyczyścić

Jakie korzyści?
ptaszekBezpłatne próbki kosmetyków samochodowych
ptaszekCzysty i zadbany samochód
ptaszekRadość z jazdy zadbanym samochodem
ptaszekZwiększone bezpieczeństwo jazdy
ptaszekSzersza wiedza z zakresu ochrony i pielęgnacji samochodu

baza wiedzy faq bezplatne_probki kontakt
BAZA
WIEDZY
FAQ BEZPŁATNE
PRÓBKI
KONTAKT
Jak pomagamy?
chat CHAT NA STRONIE
Zadaj nam pytanie
chat BAZA WIEDZY
Dowiedz się więcej na temat pielęgnacji samochodu
chat KATALOG PRODUKTÓW
Dzięki nim poznasz nasze produkty i ich zastosowanie
chat EMAIL
Napisz do nas akademia@ondo.eu
uscisk dloni

Zapraszamy do zapisania się do naszego Centrum Wiedzy poprzez formularz. Dzięki temu będą Państwo otrzymywać na swoją skrzynkę mailową wyjątkowe porady detailingowe oraz ciekawe informacje na temat interesujących akcji i wydarzeń.

Zapraszamy Państwa do kontaktu!