BEZPŁATNE PRÓBKI

PRZETESTUJ NASZE PRODUKTY I PODZIEL SIĘ WRAŻENIAMI Z INNYMI

PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKADEMII PIELĘGNACJI SAMOCHODU ZDECYDUJ JAKI KOSMETYK MARKI BRUMM CHCIAŁBYŚ PRZETESTOWAĆ PODZIEL SIĘ EFEKTAMI TESTU NA FACEBOOKU LUB INNYM PORTALU POLEĆ PRZETESTOWANIE NASZYCH PRODUKTÓW SWOIM ZNAJOMYM
Imie
Nazwisko
Adres email
Ulica
Kod pocztowy
Miejscowość
Powiedz nam dlaczego to Ty powinieneś otrzymać produkt do przetestowania i opisz nam w jaki sposób przeprowadzisz swój test.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ondo Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie ebrmm.pl w celu zapisu do programu Test Brumma i zakresie koniecznym do wysłania informacji handlowej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ondo Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w formularzu zapisu na newsletter na stronie ebrumm.pl w celach przesyłania informacji handlowych dotyczących produktów i usług. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ondo Sp. z o.o., moich danych osobowych zawartych w formularzu zapisu na newsletter na stronie ebrumm.pl w celach marketingowych dotyczących produktów i usług firmy ONDO sp. z o.o. . Wyrażenie zgody jest dobrowolne i każdemu przysługuje prawo do jej cofnięcia.
Ondo Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Czerwieńskiego 3B, 31-319 będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych i w związku z tym informuje, że:
podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania informacji handlowej w odpowiedzi na wysłane zapytanie;
posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcie zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania;
podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych;
wszelkie pytania oraz oświadczenia o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych należy kierować na adres mailowy akademia@ondo.eu;
dane osobowe będą przetwarzane przez okres 10 lat;
ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
baza wiedzy faq bezplatne_probki kontakt
BAZA
WIEDZY
FAQ BEZPŁATNE
PRÓBKI
KONTAKT