Łańcuch w sprayu – przydatny gadżet - eBrumm

Posted by | November 15, 2018 | Baza wiedzy | No Comments

Praktyczny, łatwy w zastosowaniu oraz ułatwiający jazdę w trudnych, zimowych warunkach. Taki właśnie jest łańcuch w sprayu, środek w aerozolu, który zapewni lepszą przyczepność twojemu samochodowi. Użycie tego środka jest niezwykle proste, a do tego w żaden sposób nie ingeruje w komfort jazdy ani stan ogumienia.

Lepsza przyczepność w mgnieniu oka

Łańcuch w sprayu jest niezwykle łatwy w użyciu. Wystarczy nanieść produkt na powierzchnię opony. Równomierne rozpylenie środka na część jezdną opony, koła napędowe sprawi, że w sposób doraźny samochód zyska na przyczepności. Najlepiej sprawdza się na zaśnieżonej lub oblodzonej drodze. Zapytasz, czy łańcuch w sprayu w ogóle działa? Oczywiście, że tak, ale w ograniczonym stopniu i starczy na kilkadziesiąt kilometrów. Potrafi poradzić sobie z rozmaitymi kątami nachylenia, nawet tymi bardzo śliskimi.

Funkcjonuje bardzo dobrze na krótszych, oblodzonych trasach. Jeśli nie możesz podjechać pod oblodzoną górkę lub uliczkę, to wówczas łańcuch w sprayu będzie idealnym rozwiązaniem. Nie należy sądzić, że jest w stanie zastąpić opony zimowe czy łańcuchy, kolce na oponach. Po rozpyleniu przyjmuje postać porowatej masy, na wzór krostek, które pojawią się na powierzchni ogumienia twojego samochodu. Zdaniem specjalistów, łańcuch w sprayu daje szansę ruszyć nawet do dwudziestu razy. W zależności od stylu jazdy potem koło może zacząć się ślizgać.

W jaki sposób użyć łańcuch w sprayu?

Przed użyciem należy puszkę ze środkiem wstrząsnąć. Następnie równomiernie nanieść na jezdną część opon. Wówczas można zasiąść za kierownicą i odczekać kilka minut, aż guma opon wchłonie łańcuch w sprayu. Po pewnym czasie można powolnie ruszyć. Nawet bardzo pokryte lodem wzniesienie będzie do pokonania. Na suchej i asfaltowej nawierzchni łańcuch w sprayu wykruszy się. Nie należy martwić się o opony, schodzący środek z ich powierzchni w żaden sposób nie dokona jakichkolwiek uszkodzeń.

Tego rodzaju produkt należy do grona kosmetyków i akcesoriów samochodowych, które w pełnym zakresie odpowiadają potrzebom użytkowników samochodów. To funkcjonalny i użyteczny środek, który można użyć wiele razy. To alternatywa dla użytkowników czterech kółek, którzy nie chcą zakładać na swoje opony łańcuchów czy kolców. Łańcuch w sprayu jest używany doraźnie, zazwyczaj w przypadku utraty przyczepności przy trudnych warunkach atmosferycznych. Warto pamiętać, że przed popsikaniem opon należy je oczyścić ze śniegu ręką. Wówczas rozpuszczalnik tego produktu wolniej będzie odparowywać.

Sprawdź: http://ebrumm.pl/produkty/