Naprawa opony przy użyciu produktu zapasowe koło - eBrumm

Posted by | November 15, 2018 | Baza wiedzy | No Comments

W ofertach producentów, którzy trudnią się tworzeniem kosmetyków i akcesoriów samochodowych można odnaleźć także takie preparaty, które praktycznie natychmiast dają określone rezultaty. Każda trasa za kierownicą może obfitować w wiele przygód, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Trudno przewidzieć co może się wydarzyć, często jednak trzeba się liczyć z koniecznością naprawy przebitej opony.

Koło zapasowe w sprayu do natychmiastowego użytku

Potrafisz wymienić koło? Złapanie gumy może zdarzyć się każdemu, nawet najlepszemu kierowcy. Jednak bez względu na posiadane umiejętności, wszyscy kierowcy mogą się zgodzić z tym, że wymiana przebitej opony nie należy do najprzyjemniejszych czynności. Często demontaż nienadającego się do użytku ogumienia jest bardzo uciążliwy. Z tego też powodu powstało koło zapasowe w sprayu. Preparat, który nie niszczy opony, a wręcz przeciwnie. Jest w stanie szybko naprawić przebitą gumę bez konieczności jej demontażu.

Jak to działa? To proste, koło zapasowe w sprayu pompuje przebite opony poprzez wypełnianie ich i uszczelnianie. Producent zapewnia, że środek ten jest w stanie wspomóc kierowcę, który boryka się z przebiciem o średnicy do 5 milimetrów. Należy pamiętać, że koło zapasowe w sprayu jest pomocne w przypadku opon bezdętkowych do rozmiaru 235/70-R16. W przypadku użycia preparatu w żaden sposób nie ulegnie pogorszeniu stan ogumienia. Poza tym każdy wulkanizator bez problemu poradzi sobie z jego usunięciem. To pewnego rodzaju łatka w sprayu, która pozwoli na dojechanie do najbliższego zakładu wulkanizacyjnego.

Niezastąpiony środek w nieoczekiwanych sytuacjach

Można zapomnieć o konieczności stosowania specjalistycznych narzędzi służących wymianie opony. Koło zapasowe w sprayu podobnie jak to w postaci stałej powinno znaleźć się obowiązkowo w bagażniku każdego auta. Wozisz jedno zapasowe koło, miej w pogotowiu także ten środek, który uchroni cię w przypadku podwójnego pecha na drodze. W jaki sposób można użyć koło zapasowe w sprayu? W pierwszej kolejności należy usunąć przedmiot, który spowodował przebicie ogumienia, jeśli oczywiście to możliwe. Następnie oponę powinno obrócić się zaworem, tak aby znajdował się w górnej części.

Teraz w roli głównej wystąpi koło zapasowe w sprayu, którego końcówkę wężyka należy wkręcić w zawór opony, a po chwili nacisnąć spust. Po opróżnieniu zawartości puszki należy odłączyć podłączony wężyk. Wówczas po całym zabiegu należy sprawdzić, czy koło zapasowe w sprayu zostało poprawnie zastosowane. Przejechanie około pięciu kilometrów z prędkością do 35km/h da 100% pewność, że można kontynuować jazdę. Jednak nie jest to konstrukcja na tyle trwała, aby korzystać z samochodu bez konieczności wizyty w wulkanizacji! Właśnie tam należy udać się jak najszybciej, koło zapasowe w sprayu to środek do pomocy doraźnej, nie zastępuje w pełni sprawnej opony.

Sprawdź: http://ebrumm.pl/produkty/