logo

W 2013 roku przeprowadziliśmy badania wśród użytkowników samochodów. Zapytaliśmy ich o to czy dostępne wówczas na rynku kosmetyki samochodowe odpowiadają na potrzeby kierowców, czy rozwiązują ich problemy, czy są skuteczne i łatwe w zastosowaniu. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi, sugestii i oczekiwań przystąpiliśmy do opracowania nowej, wyróżniającej się marki. Chcieliśmy udowodnić, że w dbaniu o samochód można wspierać każdego kierowcę, nie tylko fachowców i znawców motoryzacji. Wiedzieliśmy, że produkty jakie zaproponujemy muszą być niezwykle skuteczne i jednocześnie szeroko dostępne w przystępnej cenie. Uzbrojeni w te założenia przystąpiliśmy w naszym laboratorium badań i rozwoju do pracy, która zakończyła się wielkim sukcesem. Po liczonych w setkach próbach, rozwoju i ciągłym ulepszaniu narodziła się marka Brumm symbolizująca wolność, radość i satysfakcję płynącą z jazdy.

Ideą naszych produktów jest łatwość w użyciu dzięki czemu mogą z nich korzystać wszyscy od profesjonalistów do amatorów. Wyróżniają się skutecznością, innowacyjnym designem oraz miłym zapachem, przez co znalazły uznanie także w oczach kobiet. Wyselekcjonowane składniki użyte do produkcji są odpowiedzialne za ich wysoką efektywność w rozwiązywaniu konkretnych problemów w zakresie pielęgnacji i ochrony samochodu. Wszystko to byś mógł doświadczać nieskrępowanej przyjemności płynącej z jazdy Twoim samochodem.

Brumm….antyowad_brumm1

Dlaczego Brumm:

Użyteczność
Każdy nasz produkt rozwiązuje konkretny problem, jest łatwy w użyciu i ma przystępną cenę.

Funkcjonalność
Produkty nie wymagają znajomości rynku i produktów motoryzacyjnych. Dzięki łatwej i czytelnej komunikacji może ich używać każdy, nawet mało doświadczony posiadacz samochodu.

Skuteczność
Produkty powstały w oparciu o wielomiesięczne, szczegółowe badania i testy wykonywane w naszym laboratorium badań i rozwoju oraz przez użytkowników samochodów w czasie normalnego ich użytkowania. Finalnie powstały produkty o bardzo wysokiej skuteczności działania.