logo

Wszystko zaczęło się od pytania:
Czy dostępne na rynku produkty odpowiadają potrzebom konsumentów? Czy rozwiązują ich problemy? Czy jasno komunikują zastosowanie i sposób użycia?

Zadaliśmy te pytania użytkownikom samochodów. Na podstawie ich odpowiedzi , oczekiwań, sugestii powstała marka BRUMM.

antyowad_brumm1

Są użyteczne

Od samego początku koncentrujemy się na dostarczaniu użytkownikom samochodów najlepszych możliwych rozwiązań. Naszą misją jest pomoc w użytkowaniu samochodów a ofertę kierujemy do ich użytkowników.

Konsumenci oczekują w stosunku do produktów użyteczności:

  • produkt ma rozwiązywać problem
  • ma być łatwy w użyciu
  • ma mieć przystępną cenę
  • ma być dostępny w dobrych sklepach

Wszystkie te oczekiwania spełnia BRUMM – nowa marka kosmetyków samochodowych.

Są funkcjonalne

Wszystkie produkty BRUMM są dostosowane do potrzeb użytkowników samochodów. Nie wymagają znajomości rynku i produktów motoryzacyjnych. Dzięki łatwej i czytelnej komunikacji może ich używać każdy, nawet mało doświadczony posiadacz samochodu. Dzięki przemyślanej linii produktowej zaspokajają wszystkie potrzeby w zakresie codziennej pielęgnacji samochodu oraz komfortu jazdy.

antyowad_brumm1
antyowad_brumm1

Są skuteczne

Koncepcja nowej linii produktów BRUMM powstała na bazie wyników badań marketingowych dotyczących oczekiwań konsumentów w zakresie kosmetyków i akcesoriów samochodowych.
Finalne produkty – w oparciu o wielomiesięczne badania i testy wykonywane przez użytkowników samochodów oraz laboratorium BRUMM. Dzięki temu stworzyliśmy produkty przetestowane i zaakceptowane przez użytkowników samochodów.