logo

W 2013 roku przeprowadziliśmy badania wśród kierowców. Zapytaliśmy ich o to czy dostępne na rynku kosmetyki samochodowe odpowiadają na ich potrzeby. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi, sugestii i oczekiwań przystąpiliśmy do opracowania nowej, wyróżniającej się marki. Chcieliśmy udowodnić, że w pielęgnacji samochodu można wspierać każdą osobę, nie tylko fachowców i znawców motoryzacji. Wiedzieliśmy, że produkty jakie zaproponujemy muszą być niezwykle skuteczne i jednocześnie szeroko dostępne w przystępnej cenie. Uzbrojeni w te założenia przystąpiliśmy w naszym laboratorium do pracy, która zakończyła się wielkim sukcesem. Po liczonych w setkach próbach i ciągłym ulepszaniu produktów narodziła się marka Brumm symbolizująca wolność, radość i satysfakcję płynącą z jazdy.

Jej produkty wyróżniają się skutecznością, innowacyjnym designem oraz miłym zapachem, przez co znalazły uznanie także w oczach kobiet. Skład każdego z nich został tak skomponowany by efektywnie rozwiązywał co najmniej jeden konkretny problem dotyczący pielęgnacji i ochrony samochodu. Są łatwe w użyciu toteż korzystać z nich mogą zarówno profesjonaliści jak i amatorzy. Dzięki temu każdy może doświadczać nieskrępowanej przyjemności płynącej z jazdy samochodem.

Brumm….

antyowad_brumm1

Dlaczego Brumm:

Użyteczność
Każdy nasz produkt rozwiązuje konkretny problem, jest łatwy w użyciu i ma przystępną cenę.

Funkcjonalność
Produkty nie wymagają dogłębnej znajomości zagadnień motoryzacyjnych. Dzięki łatwej i czytelnej komunikacji korzystać może z nich każdy, nawet mało doświadczony użytkownik samochodu.

Skuteczność
Kosmetyki Brumm są wynikiem wielomiesięcznych, szczegółowych badań prowadzonych w naszym laboratorium oraz licznych testów wykonanych przez kierowców samochodów. Dzięki temu odznaczają się wysoką skutecznością działania.